Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

PROSZĘ O POMOC Prywatnie

4 miesiące temu Niepełnosprawni Warsaw   187 odsłon

10 zł

  • prosze-o-pomoc-big-0
Lokalizacja: Warsaw
Cena: 10 zł

POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSIRADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZOWSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INNYCH LUDZI.JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TAKICHLUDZI JAK JA TO POMÓŻ MI PROSZĘ. DOBRO POWRACA. NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA...BOGACTWEM JEST DOBROĆ SERCA I DUSZY...UMYSŁKTÓRY MÓWI CI KIEDY POMÓC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI..SKARBEM JEST WŁAŚNIE MIŁOŚĆ DODRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODZIEL SIĘ TYM CO MASZ,ZRÓB MAŁĄ PACZKĘ ŻYWNOŚCIOWĄ ZA CO BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA,DZIĘKI WASZYMOGROMNYM I DOBRYM SERCOM BĘDZIE MI LŻEJ ZNOSIĆ MOJE UBÓSTWO I UPOKORZENIE.

MÓJ DOCHÓD NA RĘKĘ  TO:

NIECAŁE 930,00(WYDRUKZ KONTA)

CHORUJĘ NA CUKRZYCĘTYP-2,UPORCZYWE NADCIŚNIENIE,CHRONICZNĄ DEPRESJĘ,LEUKOCYTOZĘ,WYSOKIE RYZYKOCHOROBY WIEŃCOWEJ,  NIEDOKRWIENNOŚĆSERCA,HIPERCHOLESTREOLEMIĘ, HIPERURYKEMIĘ,CHOROBĘ ZWYRODNIENIOWĄ KRĘGOSŁUPA ISTAWÓW STÓP,DNA NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY,POSIADAM ORZECZENIE O UMIARKOWANEJ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. NA STAŁE(02-P;11-I;07-S),W LOKUM W KTÓRYM MIESZKAM   WLECIE SAHARA,W ZIMIE SYBERIA(OGRZEWAM PRĄDEM I GAZEM Z KUCHENKI GAZOWEJ,BEZŁAZIENKI,Z ZIMNĄ WODĄ,PLEŚNIĄ,NA PODDASZU.W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM RACHUNKIZA PRĄD I GAZ OGROMNE.MIESZKAM SAMA I SAMA BORYKAM SIĘ Z WSZYSTKIMITRUDNOŚCIAMI. BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA ZA PACZKI ŻYWNOŚCIOWE I ŚRODKICZYSTOŚCI.POMOC JEDNEJ OSOBIE NIE ZMIENI ŚWIATA,ALE MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT DLAJEDNEJ OSOBY.MAM 61 LAT.ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ.

PO OPŁACENIU RACHUNKÓWI WYKUPIENIU LEKÓW   NIEWIELE MI ZOTAJE  NA ŻYWNOŚĆ,ŚRODKI CZYSTOŚCI,ODZIEŻ.ITP.  WYDATKI ZWIĄZANE Z OPŁATAMI I LEKAMI  TO OK:700,00ZŁ.M-CZNIE.

 DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA  ZA OKAZANE MI SERCE I POMOC,       

BOGUSLAWA LAVASTE-LASOTA

ZIELONA GORA 65-454

Ul.SIKORSKIEGO 24/8A 

BANK:                         

ALIOR BANK

ZIELONA GORA(POLEN) 

IBAN—PL65 2490 0005 0000 4000 3728 0336  

BIC/SWIFT:ALBP PL PW


Tagi:

helpme