Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

PROSZĘ O POMOC Prywatnie

10 miesięcy temu Towarzyskie Zielona Góra   133 odsłon
Lokalizacja: Zielona Góra

ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA Z  BARDZO GORĄCĄ , SERDECZNĄ I OGROMNĄ PROŚBĄ DO LUDZI ŻYCZLIWYCH,  DO   DARCZYŃCÓW DOBREJ WOLI I DOBREGO SERCA OWSPARCIE  I  POMOC .

MÓJ DOCHÓD NA RĘKĘ  TO:

NIECAŁE 900,00(WYDRUKZ KONTA)ZŁ,BRUTTO:1113,00  

CHORUJĘ NA CUKRZYCĘ TYP-2,UPORCZYWENADCIŚNIENIE,CHRONICZNĄ DEPRESJĘ,LEUKOCYTOZĘ,WYSOKIE RYZYKO CHOROBYWIEŃCOWEJ,  NIEDOKRWIENNOŚĆSERCA,HIPERCHOLESTREOLEMIĘ, HIPERURYKEMIĘ,ZAĆMA,CHOROBĘ ZWYRODNIENIOWĄKRĘGOSŁUPA I STAWÓW STÓP,KAMICA NERKOWA .PRZEPUKLINA,DNA MOCZANOWA,NADCZYNNOŚĆTARCZYCY,POSIADAM ORZECZENIE O UMIARKOWANEJ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI NASTAŁE(02-P;11-I;07-S),WE.DO WGLĄDU.BRAKUJE MI NA JEDZENIE, (CZĘSTO NIEDOJADAM,PODZIEL SIĘ NIE WYRZUCAJ),ŚRODKI CZYSTOŚCI,ODZIEŻ,KAŻDY GROSZ OGLĄDAM KILKARAZY.TO NIE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE,TO WEGETACJA.CHCIAŁABYM W

MOICH OSTATNICHLATACH ŻYCIA BYĆ SZCZĘŚLIWA.MIESZKAM W LUBUSKIM. NIE WIEM CZYOPŁACAĆ RACHUNKI?,CZY WYKUPIĆ LEKI?,CZY KUPIĆ ŻYWNOŚĆ.?W LOKUM W KTÓRYMMIESZKAM   W LECIE SAHARA,W ZIMIESYBERIA(OGRZEWAM PRĄDEM I GAZEM Z KUCHENKI GAZOWEJ,BEZ ŁAZIENKI,Z ZIMNĄWODĄ,PLEŚNIĄ,NA PODDASZU.W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM RACHUNKI ZA PRĄD I GAZOGROMNE.MIESZKAM SAMA I SAMA BORYKAM SIĘ Z WSZYSTKIMI TRUDNOŚCIAMI. BĘDĘ NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA ZA PACZKI ŻYWNOŚCIOWE I ŚRODKI CZYSTOŚCI.POMOC JEDNEJ OSOBIE NIE ZMIENIŚWIATA,ALE MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT DLA JEDNEJ OSOBY.

LEKI TO KOSZTOK.118,00ZŁ.M-CZNIE

PO OPŁACENIURACHUNKÓW I WYKUPIENIU LEKÓW   NIEWIELIEZOTAJE MI NA ŻYWNOŚĆ,ŚRODKI CZYSTOŚCI,ODZIEŻ.ITP.  WYDATKI ZWIĄZANE Z OPŁATAMI I LEKAMI  TO OK:700,00ZŁ.M-CZNIE.

 DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA  ZA OKAZANE MI SERCE I POMOC,      

Account data: 

Daten zu Konto:  

NAME: BOGUSLAWA LAVASTE-LASOTA

ADDRESS: ZIELONA GORA65-454 (POLEN)

STREET: Ul.SIKORSKIEGO24/8A 

BANK:

ALIOR BANK

ZIELONAGORA(POLEN) 

IBAN—PL65 2490 00050000 4000 3728 0336  

BIC/SWIFT:ALBP PL PW

---------------------------

VIELEN DANK,THANKS,MERCI,DZIĘKUJĘ